juuksebotoxTahe Magic Botox on unikaalne vananemisvastane juuksehooldus

Hooldus, mis niisutab ja toidab juukseid ning annab neile tagasi tõelise sära.

Tahe Magic Botoxi neli peamist koostisosa on:

- Argaaniaõli ehk „Maroko vedel kuld“ on kõige kallim õli maailmas. Õlil on regenereerivad ja kuumuse eest kaitsvad omadused. Samuti on õli väga hinnatud antioksüdandina.

- Keratiin toimib kui niisutav ja juuksekiudu taastav koostisaine, säilitab ja parandab kutiikula struktuuri ning kaitseb seda kahjulike keemiliste ja füüsiliste kõrvalmõjude eest.

- Looduslik kollageen niisutab ja toidab juukseid ning annab neile tagasi nende endise , noorusliku väljanägemise. Kollageen annab juustele elastsuse ja struktuuri.

- Hüalüroonhape on looduslik niisutaja, seob oma kaalust üle 1000 korra rohkem vett, toimib "ruumitäitjana" rakkude vahel ja aitab juuksesoomused omavahel ühendatuna hoida.Taastab juukse loomuliku niiskuse.

Tahe Magic Botox juuksehooldus on mõeldud:

 kahjustunud, töödeldud, kuivale, rikutud juuksele.

Tahe Magic Botoxi eesmärk on:  

Niisutada ja toita juukseid nii seest kui ka väljastpoolt, anda neile tagasi elastsus ning vähendada juuste kahusust.

Kui juuksed on halvas seisus, võiks Tahe Magic Botoxi hooldust teha ühe kuu jooksul 2-4 korda ning edaspidi toime säilitamiseks 1 kord kuus või peale igat värvimist. Ehk siis Parima tulemuse saavutamiseks on soovitav teha 4 BOTOX sessiooni 15 päevase vahega.

Koduhooldus:

Peale Tahe Magic Botox juuksehooldus on kindlasti tarvis kasutada koduhoolduses sulfaadivabu juuksehooldustooteid. Samast sarjast on meil pakkuda Tahe Magic sulfaadivaba šampoon ning spreimask, mis on müügil juuksurisalongides. Kui kasutada peale Tahe Magic Botoxi juuksehooldus tavalisi sulfaati sisaldavaid tooteid, siis koorime me Botoxi juustest välja ning hooldusest ei olnud mingit kasu.

Tahe Magic Botox juuksehoolduse tulemused on näha juba peale esimest hoolduse korda!

Tutvustav video: https://www.youtube.com/watch?v=TUB2SUNo9XE

Go to top