Revolutsiooniline Alfaparf MILANO Hydratexture on innovatsiooniline püsisoengute süsteem, mida võib nimetada pigem juukseid parandavaks, kui kahjustavaks tehnoloogiaks. Kõikide Hydratexture toodete süda on naturaalsed mikrokäsnad ja neid leidub nii Movement lokiemulsioonis, kui ka Straighten sirgestuskreemis. Mikrokäsnad seovad niiskuse juuksestruktuuri sisse, luues nõnda püsiniisutusega mikro-keskkonna, mis võimaldab juustel läbi igasuguse strutkuurimuutuse säilitada ideaalset niiskustaset.

Kahjustatud juustele mõeldes on süsteemi oluline osa Miracle seerum, mis muudab nii Straighten sirgestuskreemi, kui Movement lokiemulsiooni intensiivsust, et kaitsta töödeldud või tundlikke juukseid. Miracle seerum sisaldab Promois koostisosa, mis on keratiiniga sarnane aineosa, mis kinnitub juuste kahjustunud kohtadele ja parandab neid - ta rekonstrueerib proteiinsidemed, luues kaitsva mikrokihi juuksetüvele, mis takistab proteiinikadu ja tugevdab juuste struktuuri.

Hydratexture süsteem võimaldab tänu Straighten sirgestuskreemile juukseid siluda, sirgendada ja lokivolüümi vähendada.

Movement lokiemulsioon on ideaalne tekstuuriemulsioon lokkis või lainelise (olenevalt rulli suurusest) soengu loomiseks. 

 

Happelokk

Heledamaks värvitud või väga õrnadele juustele on lahenduseks  happelokk, mis oma omadustelt on tavalisest lokivedelikust leebem. Kuna happeloki vedelik ei ärrita, sobib see ka tundliku nahaga inimestele. Saad kaunid lokid ilma oma peanahka ja juukseid rikkumata. Happeloki püsivus on ligikaudu 3 kuud.

Meie kasutame oma töös KC Professional happeloki tooteid, kus on valida 3 erineva tugevusastmega lokivedeliku vahel ja protseduuri lõpetab Keratin Hardener, mis neutraliseerib keemilise töötluse ja muudab loki püsivamaks.

 

 

 

Go to top