Mesoteraapia on minimaalselt invasiivne protseduur, mis töötati välja 1952. aastal ühe prantsuse arsti poolt ning muutus akadeemilise meditsiini osaks 1980. aastate keskel.

Mesoteraapia käigus viiakse naha keskmisse kihti – mesodermi – mikrosüstide abil ravimeid, vitamiine, mineraale ja aminohappeid eesmärgiga noorendada nahka, vähendada konkreetsetes kehapiirkondades liigset rasva või tselluliiti.

Mesoteraapia sobib kõikidele nahatüüpidele.

Naha noorendaminemeso

Mesoteraapia on efektiivne nahka noorendav meetod, mis toniseerib ja pinguldab lõtvunud nahka nii näol, kaelal kui dekoltee piirkonnas. Erinevate aktiivainete kombinatsioon niisutab nahka, soodustab kollageeni- ja elastiinisünteesi, pärsib melaniinitootmist ja korrastab mikroringet.

Kaalulangetamine

Klientidele, kes otsivad võimalust kaalu alandamiseks, on mesoteraapia pöördeline ja väga tulemuslik meetod. Mesoteraapia muudab bioloogilisi rasvumismehhanisme, blokeerides rasvakogumist stimuleerivad signaalid ja käivitades juba ladestunud rasva vabastamist rakkudes. Mesoteraapia võimaldab koondada tähelepanu kõige probleemsematele piirkondadele (puusade piirkonda, reied, vöökoht jt).

Tselluliidi vähendamine

Tselluliit valmistab probleemi enamikule naistest. Tselluliidi põhjusteks on halb vereringe, rasvarakkude paisumine, sidekudede nõrkus, lümfi peetumine kudedes ja hormonaalsed häired. Mesoteraapia saab aidata probleemi lahendamisele kaasa, parandades vereringet, tugevdades sidekudesid ja lahustades liigset rasva.

Juuksekasvu ergutamine ja juuste väljalangemise ravi

Mesoteraapiaga on võimalik saavutada häid tulemusi ka alopeetsia kõigi vormide puhul. Nii juuste väljalangemise pidurdamiseks kui ka juba väljalangenud juuste taastamiseks. Protseduuri peaks tegema vähemalt 10 hoolduskorrast koosneva kuurina 7-14 päevase intervalliga.

Tõenäolised tulemused

Mesoteraapia abil võib saada üllatavalt häid tulemusi. Pärast reeglina 3 kuud kestnud hoolduskuuri võib klient veenduda, et nahk on muutunud oluliselt paremuse suunas, kehakaal langenud ja tselluliit vähem märgatav.

Mesoteraapiaseansside sagedus

Näohooldusi tuleks teha järgmiste intervallidega: 1 hooldus iga 1–2 nädala järel ja kokku 4–10 hooldust. Pärast soovitud tulemuse saavutamist peaks iga kuu tegema lisaks ühe säilitava hoolduse.

Kaalu alandamiseks ja tselluliidist vabanemiseks tuleks läbida umbes 10st hooldusest koosnev kuur, mis on jaotatud ühtlaselt 20 nädalale.

Taastumisaeg

Spetsiaalset taastumisaega mesoteraapia korral vaja ei lähe, kuid mõne päeva jooksul pärast iga hooldust tuleks vältida päikese käes olemist ja saunas käimist.

Võimalikud kõrvalnähud

Võimalike riskide hulka kuuluvad verevalumite teke ja allergilised reaktsioonid süstitava ravimlahuse vastu.

Teadaolevatest allergiatest tuleks teatada enne protseduuri.

Mesoteraapilisi protseduure teostab ainult vastava ettevalmistuse saanud iluspetsialist.

 

Tutvu ka hinnakirjaga

 

Go to top