Floris avati 10. augustil 1995 aastal. Ruumid asusid esialgu Alu alevikus ja firmas oli ainult üks töötaja, kes oli samas ka omanik. Pakuti kosmeetikateenuseid – näohooldust, kehahooldust, maniküüri, depilatsiooni, ripsmete ja kulmude värvimist ning jumestust.

1998 aastal kolis Floris Raplasse NORE Keskuse II korrusele. Tööle võeti üks kosmeetik ja juurde tuli uusi teenuseid. Salongis müüdavatele toodetele lisandusid meigitooted ja hakati müüma prantsuse eksklusiivaluspesu.

1999 aasta maikuus osteti ilusalongile ultraheliaparatuur ja seeläbi laiendati veelgi oma teenuste valikut. Teenuste osas lisandus pediküür, samuti tulid ka uued müügiartiklid pediküürivahendite näol. Lisandus kolmas kosmeetik. 

2000. aasta oktoobris lisandus salongi teenuste hulka solaarium ning hakati müüma solaariumikreeme ja päikesekaitsevahendeid.

2001 aasta algul uuendati kosmeetikakabineti sisustust ja täiendati aparatuuri. Näohoolduses võeti kasutusele Prantsuse professionaalsarja Guinot tooted. Toimima hakkas kliendikaardi süsteem.

2002 aasta veebruaris hakati klientidele pakkuma tol hetkel Raplas ainulaadset kunstküünte paigaldamise ja hooldamise teenust.

2002 aasta 27. augustil koliti uude äsjavalminud Rapla Kaubanduskeskusesse, kus II korrusel olid kahe kosmeetikakabinetiga, solaariumi ja eraldi ooteruumiga ruumid.

2004 aasta ümberehituse käigus tehti juurde kolmas kosmeetikakabinet.

2005 aasta remondi käigus ehitati juurde teine solaariumiruum.

Pidevalt on laiendatud nii pakutava kauba, kui ka teenuste sortimenti.

2006 aastal tunnistati Floris parimaks väikeeteevõtteks Raplamaal ja saadi tiitel "Väike ja tubli".

2007 aastal saadi tunnustuseks tiitel Sothys Eesti parim salong. 

2009 aasta 19. septembril avati Kohilas Floris Ilu- ja Tervisekeskus. Teenustena on juures erinevad juuksuriteenused, jõusaal, saunad ja massöör.

2010 aasta kevadel soetati tänu Leader projektile vesimassaaživoodi ja tervisekapsel, et pakkuda klientidele täiuslikke lõõgastusvõimalusi. Lisaks avati tänu Leader projektile ka soolakamber, et hingamisteede ja nahaprobleemidega inimestel oleks võimalik leevendust saada.

2013 aasta kevadel soetati tänu Leader projektile Kohila Florise jõusaali kangipuuri ja kaks uut näohooldusaparaati.

2013 aasta sügisel avasime Rapla Florises juuksuri, et meie kliendid saaksid kõik parimad teenused ühest kohast.

2019 aastal alustasime tegutsemist Ilukliinikuna ja pakum lisaks tavalistele kosmeetikuhooldustele ka erinevaid esteetilis-meditsiinilisi iluteenuseid.

 

Meie Ilukliinikutes töötavad inimesed, kes pidevalt täiendavad oma teadmisi ja oskusi erinevatel koolitustel ja kursustel ning on osa võtnud ja kõrgeid kohti saanud ka kutsemeisterlikkuse võistlustel. Katsume olla pidevalt arenev ja ajaga kaasaskäiv tiim, kelle hoole alla kliendid võivad end julgelt usaldada.

Meie motoks on: "Hoolivus + professionaalsus".

 

Go to top