Kaugeltki mitte alati ei ole reklaamides esinevate kaunitaride fantastilised ripsmed nende oma loomulik ilu.  Ripsmete pikendamine on alati olnud populaarne näitlejate seas,ripsmed1 aga nüüd saab seda ilu lubada endale iga naine. Selle jaoks tuleb lihtsalt leida 1,5 tundi vaba aega ja panna ennast kirja meistri vastuvõtule.

Ripsmete pikendamise protseduur on täiesti valutu ja tervisele ohutu. Liimid, mida kasutatakse on läbinud eelnevalt põhjaliku dermatoloogilise kontrolli ning seetõttu on ka allergilise reaktsiooni võimalus väga väike.

Ripsmepikendused näevad välja täiesti loomulikud ja nad ei vea teid alt ka ekstreemsetes situatsioonides. Võib käia ujumas, saunas, pidutseda terve öö või sportida jõusaalis kartmata ripsmete ärakukkumist.

Uue täiustatud tehnoloogia abil kinnitatakse kunstripsmed naturaalsetega ühekaupa, umbes 0,5 mm kaugusele nahapinnast, sest siis ei takista nad päris ripsmete loomulikku kasvu. Ühendamine toimub molekulaarliimi abil, mis tagab vastupidavuse ja garanteerib naturaalsete ripsmete loomuliku kasvutsükli. Loomulike ripsmete elueaks on umbes kolm kuud. koos loomulike ripsmete vahetumisega langevad välja ka nende külge kinnitatud kunstripsmed. Et säilitada pikendatud ripsmete ilu võimalikult kaua, peab käima 1 - 2 korda kuus meistri juures hoolduses.

Volüümripsmete puhul kinnitatakse ühe naturaalse ripsme kõlge mitu imepeenikest pikendust, et anda silmadele dramaatiline efekt. Tegemist on väga peenikeste ja kergete karvakestega,mis ei kahjusta enda naturaalseid ripsmeid. Paigaldades muudetakse pikendused lehvikukujuliseks, emille tulemusena saadakse tume, tihe ja täiuslik ripsmekaar.

Volüümripsmed sobivad hästi nendele, kellel enda ripsmed ei ole väga tihedad ja tavalised pikendused erilist efekti ei anna, samuti neile, kes soovivad suuremat efekti.

Hinnakirja leiad siit 

 

Go to top