IMG 5777Igapäevase vanninaudingu saate muuta intensiivsemaks, kui tulete naudite ka meie ilusalongi tervisekapsli mõnusid.

Dermalife Spa-Oceana kapsli mahukas hüdroteraapiavann pakub meeldiva võimaluse mugavalt vetevoogudesse sukelduda. Arvukad hüdroteraapiadüüsid masseerivad keha, aidates lihastel lõdvestuda ja pingetest vabaneda. Tervisekapsel muudab lihtsa hüdroteraapiakogemuse keerukaks protseduuriks, mille käigus kuum vesi vaheldub külmaga. Veeprotseduuride käigus lastakse kehale voolata praktiliselt surveta joana vaheldumisi külma, leiget ja sooja vett.

Veetemperatuuri on võimalik reguleerida jääkülmast kuni kuumani. Jääkülm vesi tugevdab tõhusalt immuunsüsteemi, kuid sobib ainult tervetele inimestele. Kuuma/külma vee protseduuride tagajärjel paraneb vereringe ja organismi soojavarustus. Temperatuuride erinevused ergastavad vegetatiivset närvisüsteemi ning  tugevdavad veresoonkonda ja organismi vastupanuvõimet. Samuti aitab see kehast väljutada jääkaineid, rahustab ning virgutab keha.

Kapsli eelseadistatud programmid pakuvad Teile erinevaid lahendusi. Tervisekapslis on võimalik valida 10+1 programmi vahel, mis pakuvad erinevates kogustes auru, infrapunakiirgust, Hydrofusion-i, kromoteraapiat, vibromassaaži ja erinevaid hüdroteraapia-protseduure. Eelseadistatud programme saab täielikult kohandada iga hooldussessiooniga. Soovi korral küsige julgelt nõu meie salongi administraatorilt.


Vastunäidustused

 • Südame-/hingamisteede probleemid
 • Kõrge vererõhk
 • Neeruhaigused
 • Närvihaigused (nt epilepsia)
 • Rasedus
 • Lahtised haavad
 • Mädavillid või tsüstid

Ülal loetletud seisundid ja haigused ei tähenda tingimata, et klient ei tohiks kasutada Dermalife süsteemi protseduure, kuid enne nende kasutamist on soovitav saada arstilt nõusolek.

 

Tutvuge ka tervisekapsli hinnakirjaga.

 

 

Dermalife Spa-Oceana tervisekapsli tutvustus:


Aur

 • Kiirendab nahakihtide niisutamist.
 • Säilitab hooldustoote niiskuse ja kergendab pealekandmist.
 • Soodustab toitainete ühtlasemat imendumist sügavamatesse kihtidesse.


Infrapuna

Infrapuna on silmale nähtamatu ja tundub nagu soojus. Infrapuna tungib sügavale lihaskiududesse ja siseorganitesse, toimides seestpoolt väljapoole ja tekitades 2-3 korda rohkem higi madalamatel temperatuuridel kui kuum õhk.

Infrapuna üldised mõjud:

 • Aktiveerib vereringet, mis parandab ainevahetust ning organismi hapnikuga varustamist.
 • Kiirendab rakkude ainevahetust.
 • Soodustab lihaste lõdvestumist, mis omakorda soodustab tselluliidijärgseid protseduure, jääkainete lümfide kaudu eraldumist.
 • Närvilõpmete rahustamine.
 • Kudede taastumise protsessi kiirenemine.
 • Kiireneb vedeliku eritumine (diurees) organismist.


Hydrofusion™
Hydrofusion on erakordne tehnoloogiline läbimurre, mis loob infrapuna ja auru koosmõjul ühtse energia. Hydrofusion optimeerib nii keha kui ka naha puhastumist, aidates kaasa naha niiskustaseme tasakaalustamisele ning soodustades toitainete nahka tungimist. Hydrofusion-i saladus: infrapuna toob soojuse kehasse, samas ei saa higi niiskes aurukeskkonnas aurustuda ja moodustab kehapinnale kaitsekihi, sellise kondensaadikihi all imendub niiskus kehasse ning värske hapnik surutakse nahapinnale.


Aroomi/ürditeraapia
Dermalife-i abil loodud aroomi/ürditeraapia keskkond tagab optimaalsed lahendused ning mängib tänu haistmismeelte mõjutamisele ja nahka imendumisele olulist rolli sügava lõdvestumise saavutamisel. Rahustavad essentsiõlid ja ürdid suurendavad tänu oma bakteritsiidsetele ja antiseptilistele omadustele maskide toimet.


Kromoteraapia
Spa-Oceana tervisekapslis kasutatakse moodsaimat digitaalset valgustehnoloogiat. Strateegilise paigutusega kromoteraapilised valgusdioodid loovad rikkaliku ja atmosfäärilise värvilise valguse. Läbipaistvast ümmargusest mäekristallilisest ümbrisest kiirguv kromoteraapiline valgus mõjutab enesetunnet viies Teid täiusliku harmoonia ja tasakaalu seisundisse.


Vibromassaaž
Ergonoomse voodi patenteeritud vibratsioonisüsteem võimaldab kasutada reguleeritavaid impulssrütme alates kiiretest tõugetest kuni pika intervalliga vibratsioonilaineteni. Motoriseeritud vibratsioon annab suurepärase võimaluse lihaste lõdvestamiseks ning parandab kohalikku vereringet.


Jahutav õhk näole
Kapslis on võimalik kasutada erineva intensiivsusega jahutavat näoõhku, mis muudab kapslis viibimise mugavamaks.


Värviline LCD-ekraan
Funktsioone ja seadeid saab muuta juhtpuldilt sõrmevajutusega nii operaator, kui ka klient. Kõik funktsioonid ja käsud kuvatakse ülestõstetaval värvilisel LCD-ekraanil.

 

 

Go to top