Kui aja jooksul on naerukurdudest kortsud saanud, põsed lohku vajunud ja huuled kitsaks jäänud, siis täitesüstide abil saame seda muuta.

Täitesüstiga saab siluda aja jooksul tekkinud kortsud ja lohud ning muuta huuled täidlasemaks - tulemuseks on loomulik ja nooruslikum väljanägemine. 

Täitesüsti abil saab muuta näokontuure ning tulemus on loomulik, kohene ja kauakestev. Sul on alati kontroll välimuse üle - selles ongi selle protseduuri võlu.

Täitesüstide koostiseks on kristallselge geel, mis sisaldab inimese organismis leiduvat ainet hüaluroonhapet. Hüaluroonhape seob vett, niisutab ja hoiab naha siledana. Vananedes väheneb hüaluroonhappe teke organismis ja hakkavadki tekkima kortsukesed.

Hüaluroonhape silub nahka, säilitades loomuliku miimika. Aja jooksul süstitud hüaluroonhape laguneb organismis ilma seda kahjustamata. Peale iga järgnevat protseduuri on tulemus parem ja kestvus pikem. Protseduur ei kesta kaua ja pärast seda saate jätkata oma igapäevaseid tegemisi. Preparaadid on praktiliselt allergiavabad ja peale süstimist on tulemus kohene. Toime kestab sõltuvalt vanusest ja nahatüübist 6 kuud kuni enam kui aasta.

Oma kliinikus kasutame kahte usaldusväärset preparaati Juvedermi ja Restylane. Preparaadi valik ja kogus sõltub süstitavast piirkonnast.

Kortsud:

  • peente pindmiste kortsude silumiseks
  • keskmiste ja sügavate kortsude (huulte, suunurkade ja nina ümber) silumiseks
  • näokontuuride parandamiseks

Huuled:

  • huulte täidlasemaks muutmiseks
  • huulejoone korrigeerimiseks
  • suunurga allavajumise korrigeerimiseks
  •  

Põsed ja lõug:

  • põsesarnade ja lõua mahu taastamiseks
  • põsesarnadele ja lõuale soovitud kuju andmiseks

Mida teada, enne täitesüstide kasuks otsustamist –

Täitesüstide vastunäidustuseks on

 -allergia lidokaiini vastu

 -rasedus ja imetamine

 - haigestumine ja palavik

 - herpese esinemine

- verevedeldajate kasutamine (marevan)

Võimalikud kõrvalnähud on

 -paistetus

 -punetus

 -kuumamis- ja pakitsusustunne

 -kerge põletik süstitud piirkonnas

-pigmentatsioonihäired süstitud piirkonnas

 -ebatasasus

-verevalum

 -naha tundetus

2 nädalat enne täitesüsti protseduuri hoidu laserravist, keemilisest koorimisest ja teistest nahaprotseduuridest, et vältida põletiku tekkimist.

Kui oled varem täitesüste teinud, võta protseduurile tulles kaasa oma süstimise pass.

1 nädal enne loobu aspiriini ja muude verd vedeldavate ravimite nt Ibuprofeni, Paratsetamoli või Hjertemagnyli manustamisest.

Mida teada pärast täitesüsti tegemist –

6 tundi pärast protseduuri ei tohi süstitud piirkonda puudutada, seejärel võib piirkonda pesta

12 tunni möödudes võib kasutada make-up'i

24 tunni jooksul ära kasuta verd vedeldavaid ravimeid nt aspiriin, ibuprofeen, paratsetamool või hjertemagnyl.

7 päeva jooksul või kuni hematoomide kadumiseni kasuta päikesekaitsevahendeid ja väldi saunas käimist. Esimese nädala jooksul võib süstitud piirkonnas olla väike punetus, paistetus, ja sügelus ning ka tulemus võib paista ebaühtlane.

2 nädalat peale protseduuri hoidu laserravist, keemilisest koorimisest ja teistest nahaprotseduuridest, et vältida põletiku teket.

 

 

Go to top